Úterý 22. ledna 2019| Svátek má Slavomír| Zítra má svátek Zdeněk | Gratulace - poslat SMS zdarma

Nabídka práce

Skladník - 2 směny

- zajištění plynulého chodu skladu- vedení skladové evidence (příjmové a výdejní doklady)- uložení a vychystávání materiálu- kontrola stavu skladuPožadujeme- schopnost práce s počítačem- průkaz na VZV- jeřábnický a vazačský

Úředníci ve skladech

Jedná se o 1 pracovní místo - EXPEDIENTKA PRÁDLA (připravuje prádlo pro expedici k zákazníkům) - pouze pro uchazeče o zaměstnání se zdravotním postižením ( I, II. nebo III.stupněm invalidity) mzda: 19000 - 26000,-Kč + 13.a14. plat. -

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Místo pracoviště: - Horoušanská 286, Nehvizdy Prvotní kontakt: - tel.: 774 301 559 Po-Pá od 09:00 do 15:00 - e-mail: mprost@seznam.cz Upřesňující údaje: Požadavky: - dobrý zdravotní stav - manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost -

Pracovní náplň: • Příjem a výdej materiálu z a do výroby • Manipulace se zbožím fyzicky a s VZV • Inventury tzn. odpovědnost za fyzický stav skladu • Úklid a udržování pořádku ve skladu • Nakládky a vykládky zboží

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Hledáme řidiče-kurýra pro rozvoz balíků pro kurýrní společnost. Nástup možný ihned. JAK BY MĚL NÁŠ ŠIKOVNÝ KURÝR VYPADAT? rychle se orientuje v terénu, výborně čte v mapách. je spolehlivý,je to ochotný sympaťák (protože

Kurýrní společnost se sídlem v Plzni, která se zabývá rozvozem balíků, přijme do svého týmu řidiče-kurýra. Tato práce je fyzicky i psychicky náročná, proto by každý uchazeč o tuto pozici měl ovládat nejen řízení dodávky, ale především

Požadujeme: - znalost opravárenství a autodílů, technickou zdatnost, orientaci na výkon, auto moto jako zálibu, ŘP sk. B, spolehlivost, komunikativnost. Nutná praxe min. 2 roky v prodeji autodílů! První kontakt emailem.

Místo výkonu práce: Májová 23, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 h. JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE: - přijímáte a realizujete objednávky

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů

Požadujeme: řidičský průkaz sk. T, poctivost, pracovitost. Praxe výhodou. Pracovní doba od 7:00 hod. Nabízíme: prémie, příspěvek na stravování, 13. plat. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 730516528 nebo e-mailem chmelex@wo.cz

Požadujeme: ŘP "B" a "T" podmínkou, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, technická zručnost, spolehlivost, svědomitost, pracovitost, praxe výhodou Zaměstnavatel si přeje kontaktovat telefonicky 602 166 178 Nástup ihned.