Středa 20. března 2019| Svátek má Světlana| Zítra má svátek Radek | Gratulace - poslat SMS zdarma

Nabídka práce

Operátor bezpečnosti v Krupce! - 2 směny

  · Zajištění bezpečnosti a ochrany osob, prostor a majetku· Sledování vstupů· Monitorování CCTV· sledování a zaznamenávání každodenních činností· Rezervace a kontrola vozidel na místě· Provádění bezpečnostních prohlídekPožadujeme-

Vedoucí posunu, posunovači, brzdaři

Jedná se: - obsluha zabezpečovacích zařízení (výhybek, výkolejek) popřípadě obsluhy kolejových brzd - provádění činností při vedení vlaku (vedoucí posunu) - vedení evidence - obsluha železničních vozů a provádění posunu - příprava

Úředníci ve skladech

Kontakt zasláním životopisu na e-mail kariera.lipovka@preymesser.cz nebo telefonicky. Požadujeme: - znalost práce na PC - pečlivost, komunikativnost Náplň práce: - administrativní práce - skladová evidence - provádění inventur - komunikace

Náplň práce: příprava, kompletace a výdej příslušenství k vyrobeným okenním a dveřním prvkům pomocí systému řízeného skladu (umístění příslušenství je pro snadné dohledání přesně evidováno pomocí čárových kódů a vydáváno

Proběhne výběrové řízení, životopisy zasílat na adresu : baude@baude.cz Požadované dovednosti: práce na PC, řidičský průkaz sk. B, fyzická zdatnost Náplň práce: příjem a výdej zboží, expedice zboží, komunikace se zákazníkem

Náplň práce: • Příprava návrhů designu zákaznického a interního balení • Monitoring a zajištění dostatku balení pro výrobu, pravidelné inventury • Řešení náhradního balení v případě problémů s dodáním vratného balení •

Pracovní náplní je zajištění expedice výrobků od přípravy po nakládku, včetně vytvoření dodacího listu. Nezbytná fyzická zdatnost, odolnost vůči chladu. Vzhledem k manipulaci s břemeny o váze vyšší než je přípustná ženám,

Úředníci v oblasti správy průmyslu a dopravy

POŽADAVKY: vzdělání vyučení, nejen odborné znalosti, ale i obchodní dovednosti, chuť do práce, zodpovědnost, znalosti v oboru nebo praxi v autoservisu, komunikační dovednosti, ŘP sk. B, základní znalosti práce na PC POPIS PRÁCE: PP na dobu

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů

Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 774 301 559 v době Po - Pa od 9,00 - 16,00 hod. (životopis s sebou) Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. 774 301 559 ve výše uvedené době nebo