Středa 20. března 2019| Svátek má Světlana| Zítra má svátek Radek | Gratulace - poslat SMS zdarma

Aktuálně

• 2019-03-20 22:14:00Liberecký Šmíd po jasné výhře: Je to jen o nás, stejně jako doteď. Hokejisté Liberce v úvodním čtvrtfinále s Mladou Boleslaví potvrdili roli favorita a tradičního rivala rozprášili 5:1. O osudu zápasu rozhodli už v první třetině, ve které soupeři odskočili o tři góly. K nejlepším hráčům na ledě patřil obránce Ladislav Šmíd, jehož tečovaná střela v 6. minutě nastartovala Bílé Tygry k jasnému triumfu.
  • 2019-03-20 22:04:00Halepová nejde do neznáma. Trénovat ji bude krajan Dobre
  • 2019-03-20 22:00:00Ze zimy do léta. Mírné české jaro mizí kvůli změnám klimatu. Astronomické jaro je tady. To skutečné, během něhož se příroda pomalu probouzí s tím, jak se teploty den ode dne zvyšují, nás ale opouští. Přestože aktuální denní teploty v posledních dnech odpovídají dlouhodobým průměrům, průběh jarního počasí z poslední zhruba desítky let potvrzuje obavy meteorologů.
  • 2019-03-20 21:51:00Polanský: Cením si toho, jak jsme makali. Rozhodně nepolevíme. Třinecký hokejista Jiří Polanský tvrdí, že úvodní utkání čtvrtfinále play off s Vítkovicemi bylo obrazem celé sezony Ocelářů. „V žádném zápase nepolevíme, a to nás může dostat daleko,“ prohlásil Polanský po výhře 3:2.
  • 2019-03-20 21:48:00Na trenéry Jihlavy létala piva. To se nemůže dít, omlouval se kouč Kladna. Hokejisté Kladna ve středu porazili Jihlavu 5:3 a v semifinále play off první ligy vedou 3:1 na zápasy. Větší téma na pozápasové tiskové konferenci bylo, že kotel domácích fanoušků před každou třetinou zalil pivem procházející kouče soupeře. „Nevidím důvod, proč se tak musí chovat. My je neprovokujeme,“ stěžoval si Petr Vlk.
  • 2019-03-20 21:40:00Basketbalistky Hradce Králové vyřadily ve třech zápasech Nymburk. Basketbalistky Hradce Králové doplnily složení ligového semifinále, v němž se utkají s obhájkyněmi titulu z USK Praha. Východočešky ve čtvrtfinále zvítězily nad Nymburkem 3:0 na zápasy, sérii zakončily výhrou 76:71 v hale soupeřek.
  • 2019-03-20 21:34:00Těžce uhájená neporazitelnost. Nymburk vyhrál poslední střelou. Opavští basketbalisté se mohli stát prvními přemožiteli mistrovského Nymburku v ligové sezoně, ale v utkání osmého nadstavbového kola nakonec v domácím prostředí prohráli 89:90. Středočeský celek, který rozhodl tři sekundy před koncem košem Braceyho Wrighta, vyhrál i třicátý zápas v ročníku.
  • 2019-03-20 21:30:00Liberec vstoupil do play off rázně, porazil Mladou Boleslav 5:1
  • 2019-03-20 21:21:00Siniaková zahájila turnaj v Miami vítězně, Berdych se odhlásil. Tenistka Kateřina Siniaková vstoupila do prestižního turnaje v Miami vítězstvím 6:3, 6:1 nad Číňankou Čeng Saj-saj. Česká fedcupová reprezentantka si v dosud nepříliš úspěšné sezoně na WTA Tour připsala druhou výhru.
  • 2019-03-20 21:09:00Fotbalistky Slavie na úvod čtvrtfinále Ligy mistryň remizovaly s Bayernem. Fotbalistky Slavie překvapivě remizovaly v úvodním čtvrtfinále Ligy mistryň s Bayernem Mnichov 1:1. Favorit šel v Edenu v 62. minutě do vedení, ale o deset minut později srovnala dalekonosnou ranou Kateřina Svitková. Odveta se hraje v Německu za týden.