Úterý 27. července 2021| Svátek má Věroslav| Zítra má svátek Viktor | Gratulace - poslat SMS zdarma

Acer for Education obnovuje program Innovative School 2020

29.11.2019

Acer for Education obnovuje program Innovative School 2020

Acer for Education obnovuje program Innovative School pro rok 2020 a setká se na Teachers Advisory Council se školami, které se tohoto programu účastní. Bude se jednat to dvoudenní akci, která spojí učitele z celé oblasti EMEA, poskytne jim příležitost sdílet své nápady (knihy, učebnice, učební pomůcky) a dozvědět se, jak mohou technologie pomoci zlepšit výsledky učení a vzdělávání obecně.

Technologie jsou aktivátorem. Umožňují překonávat překážky, protože pomáhají učitelům rozvíjet nové, pohlcující a inkluzivní vzdělávací zkušenosti. Výsledkem je, že stále více a více škol, které ve svém přístupu k výuce a učení využívají moderní technologie, zjišťuje, jak to pomáhá studentům posilovat dovednosti kritického myšlení a řešení problémů, učit se kdykoli a kdekoli a zlepšovat akademické výsledky.

Program Innovative School Program je poctou těm školám, které zavedly moderní technologie jako prostředek, jenž studentům nabízí nové personalizované a poutavé způsoby, jak se naučit schopnostem, které budou potřebovat k úspěchu ve škole i v životě. Program je určen všem školám v oblasti EMEA, které se ubírají cestou digitální transformace. Ať už právě začínají, nebo už jsou průkopníky, tyto školy se odhodlaly pomoci každému studentovi dosáhnout svého potenciálu a plnit si své sny prostřednictvím technologií a inovací.

 

Školy zapsané do programu Acer Innovative School mohou využívat několik výhod:

 

  • Učitelé z programu Acer Innovative School jsou zváni k účasti na poradě EMEA Teachers Advisory Council, kde se mohou setkat s kolegy, poslechnout si odborníky na vzdělávání a účastnit se školení.

  • Školy se mohou účastnit webinářů pokrývajících celou řadu témat, aby udržovaly krok s nejnovějšími trendy a nástroji. Témata zahrnují mini školení na platformách Windows a Chrome a jejich aplikacích.

  • Školy v programu Acer Innovative School se mohou podělit o své příběhy, úspěchy nebo zkušenosti na blogu Acer for Education a stát se zdrojem inspirace pro jiné školy. Školy navíc dostávají měsíční zpravodaj, ve kterém mohou najít aktualizace technologického obsahu, zprávy partnerských aliancí, demonstrační program a další iniciativy.

  • Každá ze škol využívající program Acer Innovative School dostává dvě demonstrační zařízení ročně, takže učitelé i studenti mohou držet krok s nejnovějšími technologickými inovacemi a mohou zjistit, jak jim toho pomůžou dosáhnout více.

 

Acer Project Humanity

 

Školy v programu Acer Innovative School jsou také povzbuzovány, aby se připojily k projektu Acer Project Humanity, nové globální iniciativě společnosti Acer snažící se o to, aby se lidé dostali do centra našich aktivit a odvděčili se komunitám a životnímu prostředí.

 

Připojením se k projektu Acer Project Humanity mají školy v programu Acer Innovative School šanci povzbudit studenty k rozvíjení pozitivního přístupu, soustředění a zkušeností s tím, že je důležité zapojit se do “zelených” aktivit. Prostřednictvím ekologických aktivit mají školy v programu Acer Innovative School možnost podporovat cestu vzdělávání Charity Education Organization dle svého výběru.

 

Vítězné školy byly vyhlášeny v průběhu akce Teachers Advisory Council ve dnech 21. až 23. listopadu 2019.

 

O společnosti Acer

 

Acer, dnes jedna z předních světových společností, která se zabývá informačními a komunikačními technologiemi, byla založena v roce 1976 a má zastoupení ve více než 160 zemích světa. Společnost Acer se dívá do budoucnosti, proto se zaměřuje na to, aby vzájemným propojením hardwaru, softwaru a služeb otevírala spotřebitelům i podnikům nové možnosti. Ať už jde o technologie orientované na služby, IoT, hraní her nebo virtuální realitu, více než 7 000 zaměstnanců společnosti Acer se zaměřuje na výzkum, design, marketing, prodej a podporu produktů a řešení, která boří bariéry mezi lidmi a technikou. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz